Wycieczka do Ożarowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Reszka   
sobota, 02 czerwca 2018 20:59
 
ozar2 ozaro1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Wycieczka do Ożarowa
 
W dniu 22.05.2018r. (wtorek) dzieci z zespołów rewalidacyjnych wraz z opiekunami i swoimi rodzicami udali się na wycieczkę do Dworku w Ożarowie. Gdy dotarliśmy na miejsce czekał tam już na nas przewodnik, który opowiedział historię Dworku i zaprosił nas do wspólnego zwiedzania.
Z zachwytem oglądaliśmy przepiękne wyposażenie wnętrz i jego otoczenie.
Głównym zamierzeniem tego spotkania była integracja społeczna, a zarazem najpiękniejszy prezent jaki może ofiarować dziecko rodzicom z okazji Dnia Matki i Ojca - wspólnie spędzony czas. Przynajmniej w tym dniu spróbowaliśmy odciągnąć Ich od codziennych spraw, pokazać jak bardzo doceniamy Ich opiekę i wsparcie. Atmosfera tego spotkania była niezwykle rodzinna. Piękna pogoda, natura, panująca cisza i spokój optymistycznie nastrajała nas do wspólnych rozmów. To był udany dzień.
Punktem kulminacyjnym było wręczenie laurek mamie i tacie oraz pieczenie kiełbasek i słodki poczęstunek. Uważamy, że takie spotkania przynoszą wiele korzyści, zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Znacząco wpływają na zacieśnianie więzi w relacji Rodzic - dziecko – szkoła. My jesteśmy dumni i zadowoleni ze swoich wychowanków. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie i mile spędzony czas.
 
Dorota Maruszek - Kiński
.
Poprawiony: sobota, 02 czerwca 2018 21:47