XVIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Karolina Reszka   
sobota, 02 czerwca 2018 20:24
W czwartek 14 marca szkolny zespól taneczno-wokalny "Impuls" wziął udział w XVIII wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Zdzieszowicach. Organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych z Leśnicy, który w tym roku obchodził "jubileusz pełnoletności tej wspaniałej imprezy" jak powiedział Pan Dyrektor otwierając spotkanie.
Tym razem organizatorzy gościli dziesięć zespołów z placówek kształcenia specjalnego z całego województwa. Swe umiejętności na deskach sceny sali widowiskowej kina w Zdzieszowicach prezentowały dzieci i młodzież z Kluczborka, Opola, Dobrodzienia, Głubczyc, Nysy, Zawadzkiego, Leśnicy, Praszki, Prudnika i Kadłuba. W tym roku hasłem przewodnim Przeglądu było zdanie - "W rytmie disco". W tym nastroju widowiskowe występy, atmosfera radości i ogromna dawka pozytywnej energii jaką zapewnili nam młodzi artyści z pewnością pozostaną z nami na długo...
Naszą placówkę dzielnie reprezentowali: Marzena Polis, Błażej Włoch, Karolina Cichoń, Tomek Żurek, Szymon Ptak, Dawid Kowalczyk i Ela Huć. Mimo towarzyszącej im tremy wystąpili wspaniale, a ich niezwykła energia udzieliła się też publiczności. Gratulacje!!!
Serdecznie dziękujemy P. Eli Kapicy za nieocenioną pomoc w przygotowaniu rekwizytów, a P. Żanecie Żuber za pozyskanie środków finansowych na elementy strojów i materiały potrzebne do wykonania rekwizytów.
Opiekun zespołu: Elżbieta Karczyńska